من به عنوان یک عضو جامعه وگان‌ها، که علاقه بسیاری به فست فودهای وگان و گیاهی دارم، همیشه به دنبال محصولاتی هستم که کاملاً گیاهی و بدون هیچ‌گونه محصول حیوانی باشند. در سال ۱۳۹۸ با یک محصول وگان جذاب به نام پنیر پیتزا قالبی وگچیز آشنا شدم که بسیار جالب و هیجان‌انگیز بود. این پنیر آزمایش DNA شده و کاملاً وگان بود. بعداً مدل‌های ورقه‌ای و رنده شده آن نیز به بازار آمد.

متأسفانه، طی دو سال اخیر در تست‌های جدید، کلسترول بالا و DNA گاوی در این محصول شناسایی شده است. به همین دلیل، دیگر نمی‌توان وگچیز را یک پنیر پیتزای وگان دانست و استفاده از آن را به شما توصیه نمی‌کنم.

خرید پنیر پیتزای وگان

من به عنوان یک وگان، از محصولاتی که به حیوانات، انسان‌ها و محیط زیست آسیب می‌زنند استفاده نمی‌کنم. به همین دلیل، این بخش از وب‌سایت را با نام "چی بخوریم، چی نخوریم" راه‌اندازی کرده‌ام تا در مورد محصولاتی که ادعای گیاهی بودن دارند، تحقیق و بررسی کنم و اطلاعات موثقی را به شما ارائه دهم.

پیشنهاد وگزی به شما 

  • پنیر پیتزا (مایع) دانسپند
  • پنیر پیتزا رنده - گوویندا

هدف من این است که با کمک یکدیگر، محصولات کاملاً گیاهی و وگان متنوع‌تری پیدا کنیم و محصولاتی که برای وگان‌ها قابل مصرف نیستند را شناسایی و معرفی کنیم. بیایید با هم به سوی دنیایی عاری از ظلم به حیوانات حرکت کنیم.

اگر شما هم تجربه‌ای از مصرف پنیر پیتزای وگچیز دارید، لطفاً در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.